Categories

“Spełniamy marzenia” Paczki świąteczne dla chorych dzieci

Już od 4 lat w tym magicznym czasie świątecznym przygotowujemy paczki dla przewlekle chorych dzieci. Staramy się dobrać prezenty do upodobań i marzeń naszych małych bohaterów.
Akcja ta była częścią naszego działania społecznego jeszcze przed założeniem Fundacji UNIKUM. Dzięki paczką realizujemy jedno z najważniejszych założeń fundacji – niesienie uśmiechu.

• Jesteś rodzicem/opiekunem prawnym lub przyjacielem rodziny i chcesz zgłosić bohatera do naszej akcji? Wyślij nasz formularz z wszystkimi informacjami. Im więcej ich otrzymamy tym łatwiej nam przygotować paczkę “pakowaną na miarę”
    *Możliwość dokonania zapisu do 15.11.2020
    **Ilość miejsc ograniczona. W przypadku przekroczenia przewidzianej ilości paczek, dzieci zostaną wybrane poprzez losowanie.

1. Zgłoszenia może dokonać rodzic lub opiekun prawny, bądź inna osoba pełnoletnia upoważniona przez rodziców/opiekunów prawnych
    2. Obdarowanym może być dziecko chorujące przewlekle, zamieszkująca Woj. Śląskie (ze względu na osobiste przekazanie paczek)

• Chcesz podzielić się dobrem i wesprzeć naszą akcję?
    Dokonaj wpłaty z dopiskiem “paczki dla dzieci” na konto fundacji UNIKUM:
    lub za pomocą:

lub zgłoś się do zakupu prezentu: info@fundacjaunikum.pl